skupiny lidí chatujících v coworkingovém prostoru

Zdravotní sestra pro ambulantní provozy

alergologie a klinické imunologie, dětské kardiologie, dětské neurologie dermatologie, dermatovenerologie a estetické medicíny a laserové pracoviště

Ikona lékaře
Zdravotnictví
Zaměstnavatel: MAPO care, pracoviště Praha
Region: Praha
Zveřejněno:

Hledáme všeobecnou sestru pro ambulance v nové klinice v atraktivních prostorách Light House, Jankovcova 1595/14, 170 00 Praha 7.

Co vás čeká:
– Zajištění a poskytování zdravotní péče.
– Drobné administrativní úkony.
– Odborná asistence lékaři.
– Komunikace s klienty.

Požadujeme:
– Vzdělání v oboru.
– Odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb..
– Organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem.
– Uživatelskou znalost práce na PC.
– Znalost anglického jazyka (min. B1).
– Chuť pracovat a učit se novým věcem.
– Pro klientský přístup.

Výhodou:
– Praxe na obdobné pozici.
– Znalost měření EKG, CRP, INR, FOB a jiných ambulantních výkonů.

Nabízíme:
– Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
– Příjemné pracovní prostředí soukromé ambulance.
– Přátelský kolektiv.
– 5 týdnů dovolené.
– Zvýhodněné mobilní a datové tarify.

Nástup je možný ihned nebo dohodou.

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis. Budeme se těšit!

Kontaktní osoba: veronika.vecerova@mapofinance.cz

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png, gif | Max: 5MB
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem.

Podcasty

Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk, jehož je skupina MAPO Group partnerem

Zaujali jsme Vás?
Tak si vyberte svoji pozici a ozvěte se nám!

Rádi Vás poznáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
e-mailem: kariera@mapogroup.cz