skupiny lidí chatujících v coworkingovém prostoru

Specialista pro zdravotní pojišťovny

Najděte svůj budoucí DREAM JOB

Ikona kalkulačky
Administrativa a THP
Zaměstnavatel: MAPO finance s.r.o.
Region: Olomouc
Zveřejněno:

MAPO finance s.r.o. je servisní organizací skupiny MAPO Group a.s., skupiny zaměřené na oblast zdravotnictví, investic a moderních technologií. Poskytuje komplexní účetní, daňové a finanční služby společnostem skupiny. Současně zajišťuje pro tuto skupinu ekonomické, obchodní, personální, projektové a administrativní řízení.

Aktuálně hledáme zkušeného a cílevědomého profesionála na pozici Specialista pro zdravotní pojišťovny. Máte zkušenosti s fungováním trhu zdravotních pojišťoven a chcete si vybudovat vlastní tým? Pak tu pro Vás máme zajímavou příležitost!

Co budete dělat:

  • Správa agendy: Budete centrální osobou pro správu agendy zdravotních pojišťoven u zdravotnických poskytovatelů péče v rámci skupiny.
  • Kontrola a odesílání dávek: Zajišťování správnosti a včasného odesílání dávek na zdravotní pojišťovny.
  • Vykazování: Kontrola a vykazování v různých ambulantních oborech a segmentech.
  • Dokumentace: Správa a aktualizace elektronické přílohy č. 2 (EP2) a další dokumentace týkající se zdravotních pojišťoven.
  • Roční vyúčtování: Spolupráce při zpracování ročního vyúčtování zdravotnických služeb.
  • Reporty a analýzy: Příprava podkladů pro analýzy a reporty pro vedení společnosti.
  • Komunikace: Spolupráce s týmem oddělení zdravotních pojišťoven Nemocnice Šumperk.

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti: Prokazatelné zkušenosti s kompletní správou agendy zdravotních pojišťoven.
  • Vedení týmu: Chuť a schopnost postupně vytvořit a vést tým oddělení zdravotních pojišťoven na centrální úrovni v rámci skupiny MAPO Group.
  • Organizovanost a systematičnost: Schopnost efektivně spravovat agendu a komunikovat s různými partnery.

Na co se můžete těšit:

  • Budete pracovat v moderním a příjemném prostředí v centru Olomouce.
  • Kolem sebe budete mít přátelské kolegy a kolegyně, kteří Vám vždy rádi pomohou.
  • Pracujeme v režimu pružné pracovní doby.
  • Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a čtvrtletní bonusy.
  • Na odpočinek budete mít 5 týdnů dovolené.
  • Poskytneme Vám příspěvek na stravování.
  • Poskytujeme příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době.
  • Nabízíme benefit ELA – Employer Life Assistant (tým špičkových specialistů, který se stará o zdraví našich zaměstnanců).
  • Slevy u O2, Škoda Auto a mnoha dalších partnerů.
  • Podporu dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.

Nástup ihned nebo dle dohody.

Pokud Vás pozice zaujala a chcete se dozvědět více, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na spolupráci!

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png, gif | Max: 2MB
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem.

Podcasty

Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk, jehož je skupina MAPO Group partnerem

Zaujali jsme Vás?
Tak si vyberte svoji pozici a ozvěte se nám!

Rádi Vás poznáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
e-mailem: kariera@mapogroup.cz