skupiny lidí chatujících v coworkingovém prostoru

Lékař/ka Revmatologie Ostrava/Bruntál

Najděte svůj budoucí DREAM JOB

Ikona lékaře
Zdravotnictví
Region: Bruntál, Ostrava
Zveřejněno:

Jsme klinika s jasnou vizí moderního zdravotnictví a s nadstandardní péčí pro děti a dospělé, která poskytuje základní i specializované zdravotní ošetření špičkovými profesionály v oboru:

  • praktický lékař pro děti a dorost,
  • alergologie a klinická imunologie,
  • dětská kardiologie,
  • gastroenterologie,
  • dermatologie pro děti i dospělé,
  • interní lékařství,
  • revmatologie.

Idealní lékař/ka Revmatolog  je člověk který:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství
  • Specializovaná způsobilost v oboru revmatologie dle zákona č. 95/2004 Sb., nebo lékař v úrovni L2 s brzkým završením atestace z revmatologie
  • Trestní bezúhonnost
  • Chuť k osobnímu rozvoji a týmové spolupráci
  • Empatické jednání a pozitivní přístup k pacientům
  • Vynikající komunikační schopnosti
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Zkušenosti s ultrazvukovým vyšetřením výhodou
  • Zkušenosti s využitím biologické léčby vítány
  • Zkušenosti s vedením klinických hodnocení v roli hlavního investigátora výhodou

Pracovní náplň Revmatologa u nás je v :

  • Poskytování odborné lékařské péče a konzultací pacientům v oboru revmatologie
  • Provádění vyšetření pacientů s využitím moderních diagnostických metod
  • Stanovení léčebné strategie v souladu se směrnicemi odborných společností a nejnovějšími medicínskými poznatky
  • Efektivní využívání lékového potenciálu s ohledem na indikační kritéria a farmako-ekonomiku
  • Indikace pacientů vhodných pro biologickou léčbu
  • Organizace zdravotnického týmu pro zajištění plynulého chodu pracoviště
  • Využívání potenciálu nasmlouvaných úkonů a služeb pro optimální péči o pacienty
  • Práce s IT zdravotním systémem Medicus
  • Implementace nových postupů pro zkvalitnění péče o pacienty
  • Dodržování hygienických norem, standardů a etických principů lékařské praxe

Novému kolegovi/kolegyni nabízíme :

  • Možnost práce u největšího soukromého poskytovatele péče v oblasti revmatologie v ČR
  • Využití nejpokrokovějších léčebných metod včetně biologické léčby
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou s možností plného i zkráceného úvazku
  • Konkurenceschopné mzdové ohodnocení
  • Přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké slevy u partnerů jako O2 a Škoda Auto
  • Podporu dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
  • Parkování v prostorách kliniky

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png, gif | Max: 2MB
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem.

Podcasty

Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk, jehož je skupina MAPO Group partnerem

Zaujali jsme Vás?
Tak si vyberte svoji pozici a ozvěte se nám!

Rádi Vás poznáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
e-mailem: kariera@mapogroup.cz