skupiny lidí chatujících v coworkingovém prostoru

Pracovník BACK OFFICE

Najděte svůj budoucí DREAM JOB

Ikona kalkulačky
Administrativa a THP
Zaměstnavatel: MAPO finance s.r.o.
Region: Olomouc
Zveřejněno:

Společnost MAPO finance s.r.o. aktuálně hledá posilu do svého týmu na pozici Pracovník back office.

Společnost MAPO finance s.r.o. je servisní organizací skupiny MAPO Group a.s., skupiny zaměřené na oblast zdravotnictví, investic a moderních technologií. Společnost MAPO finance s.r.o. poskytuje komplexní účetní, daňové a finanční služby společnostem skupiny. Současně zajišťuje pro tuto skupinu ekonomické, obchodní, personální, projektové a administrativní řízení.

Máte vynikající organizační a komunikační schopnosti a rád/a pracujete v prostředí, kde se dbá na kvalitu a efektivitu? Jste zodpovědný člověk a týmový hráč? Pak je tato nabídka určena právě Vám!

Co Vás čeká?

  • Zajištění bezproblémového chodu správy dokumentů – tvorba, aktualizace, ukládání, archivace a skartace.
  • Komunikace s bankami týkající se zajišťování přístupů k bankovním účtům, platebním kartám, platebním terminálů atd.
  • Správa směrnic a pokynů.
  • Poskytování administrativní a organizační podpory ředitelům.
  • Tvorba zápisů z porad, jejich následná distribuce a kontrola plnění úkolů.
  • Spolupráce s kolegy v oblasti majetku, vozového parku, recepce, atd.
  • Péče o návštěvy.

Co od nové/ho kolegyně/kolegy požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického zaměření.
  • Schopnost řešit problémy a rozhodovat se rychle a efektivně.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Velmi dobrá znalost prostředí MS Office (Word, Excel, Outlook).
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti, pečlivost a samostatnost.
  • Týmového ducha.

Proč byste měla/měl chtít pracovat s námi?

  • Čeká Vás zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
  • Kolem sebe budete mít přátelské kolegy a kolegyně, kteří Vám vždy rádi pomohou.
  • Pracujeme v režimu pružné pracovní doby v příjemném pracovním prostředí.
  • Na odpočinek budete mít 5 týdnů dovolené.
  • Budete mít k dispozici služební vozidlo, notebook a mobilní telefon.
  • Poskytneme Vám příspěvek na stravování.
  • Poskytujeme příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době.
  • Nabízíme benefit ELA – Employer Life Assistant (tým špičkových specialistů, který se stará o zdraví našich zaměstnanců).
  • Slevy u O2, Škoda Auto a mnoha dalších partnerů.
  • Podporu dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.

Nástup dle dohody.

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis. Budeme se těšit!

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png, gif | Max: 2MB
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem.

Podcasty

Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk, jehož je skupina MAPO Group partnerem

Zaujali jsme Vás?
Tak si vyberte svoji pozici a ozvěte se nám!

Rádi Vás poznáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
e-mailem: kariera@mapogroup.cz