skupiny lidí chatujících v coworkingovém prostoru

Personalista

Najděte svůj budoucí DREAM JOB

Ikona oddělení Personální
Personální
Zaměstnavatel: MAPO finance
Region: Prostějov
Zveřejněno:

Společnost MAPO finance, která je součástí skupiny MAPO Group, zaměřené na oblast zdravotnictví, investic a moderních technologií, aktuálně hledá posilu do svého týmu na pozici Personalista.

Jaký/á byste měl/a být?

Pokud máte zkušenost v oblasti administrativy a personalistiky, orientujete se v zákoníku práce, dále je Vaší předností pečlivost, přesnost, zodpovědný přístup a jste týmový hráč, pak je tato nabídka určena právě Vám!

Co Vás čeká?

  • příprava pracovněprávních dokumentů společností skupiny MAPO Group a jejich zadávání do systému VEMA,
  • práce s VEMA portálem, zasílání přístupů novým zaměstnancům,
  • práce s docházkovým systémem – zadávání zaměstnanců do docházky, zpracování změn,
  • podpora vedoucích zaměstnanců v otázkách náboru, rozvoje, hodnocení atd.,
  • vysílání zaměstnanců na lékařské prohlídky, sledování periodicity prohlídek,
  • BOZP – zasílání přístupů zaměstnancům do on-line školícího programu, sledování periodicity školení,
  • zapojení do tvorby personálních procesů – nábor, adaptace, rozvoj, atd.,
  • pravidelný reporting,
  • spolupráce na tvorbě firemních směrnic,
  • aktivní spolupráce se mzdovou účetní,
  • uveřejňování volných pracovních pozic na pracovních portálech,
  • distribuce stravovacích karet, ELA karet zaměstnancům a správa ostatních benefitů.

Co od nové/ho kolegyně/kolegy požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru,
  • praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky,
  • zájem pracovat a rozvíjet se v dané oblasti,
  • komplexní znalost zákoníku práce,
  • znalost systému VEMA výhodou,
  • dobrá znalost prostředí MS Office, zejména MS Excel,
  • organizační schopnosti, komunikační schopnosti, pečlivost a samostatnost.

Proč byste měla/měl chtít pracovat s námi?

  • čeká Vás zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti,
  • kolem sebe budete mít přátelské kolegy a kolegyně, kteří Vám vždy rádi pomohou,
  • pracujeme v režimu pružné pracovní doby v příjemném pracovním prostředí,
  • 5 týdnů dovolené,
  • poskytneme Vám stravenkovou kartu Gastro Pass Card,
  • nabízíme benefit ELA – Employer Life Assistant (tým špičkových specialistů Vám poskytne kompletní podporu v následujících oblastech: Psychologie, Finanční koučink, IT Asistence, Právo a mediace a Zdravý životní styl),
  • poskytujeme slevy u O2, Škoda Auto a mnoha dalších,
  • nabízíme možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje,
  • poskytujeme příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době.

Nástup je možný ihned nebo dohodou.
Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis. Budeme se těšit!

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png, gif | Max: 5MB
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem.

Podcasty

Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk, jehož je skupina MAPO Group partnerem

Zaujali jsme Vás?
Tak si vyberte svoji pozici a ozvěte se nám!

Rádi Vás poznáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
e-mailem: kariera@mapogroup.cz