skupiny lidí chatujících v coworkingovém prostoru

Lékař/ka se specializací v gynekologii

Najděte svůj budoucí DREAM JOB

Ikona lékaře
Zdravotnictví
Zaměstnavatel: MAPO ambulance s.r.o.
Region: Hanušovice, Šumperk, Zábřeh / Mohelnice
Zveřejněno:

Naše společnost MAPO ambulance s.r.o., poskytuje zdravotnické služby v rámci Olomouckého kraje. Naše síť specializovaných ambulancí se zaměřuje na chirurgické, ortopedické, gynekologické a dětské pacienty. Těm nabízíme komplexní péči s individuálním přístupem.

Do svého týmu momentálně hledáme lékařskou posilu do gynekologických ambulancí v Zábřehu, Mohelnici a Hanušovicích.

Co Vás čeká:

  • poskytování preventivní a léčebné gynekologické péče,
  • provoz ambulance v souladu s platnými normami a standardy,
  • provádění gynekologických vyšetření a diagnostických testů,
  • vyšetřování a léčba gynekologických onemocnění,
  • konzultace a poradenství pro pacientky.

Od nového kolegy/kolegyně požadujeme:

  • VŠ vzdělání se specializací v oboru gynekologie,
  • zkušenosti s poskytováním gynekologické péče,
  • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost,
  • schopnost aktivního a samostatného jednání,
  • vstřícné chování a vystupování,
  • vynikající komunikační schopnosti a empatii k pacientkám.

Nabízíme:

  • zázemí silné a dynamicky se rozvíjející se společnosti,
  • motivující mzdové ohodnocení,
  • možnost plného i zkráceného úvazku, DPP i DPČ,
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí,
  • samostatnou a různorodou práci,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době,
  • nabízíme benefit ELA – Employer Life Assistant (tým špičkových specialistů, který se stará o zdraví našich zaměstnanců),
  • slevy u O2, Škoda Auto a mnoha dalších partnerů,
  • podporu dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.

Nástup dle dohody.

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis, budeme se těšit na spolupráci!

Kontakt:

Ing. Zuzana Podivinská

+420 607 018 701

zuzana.podivinska@mapoambulance.cz

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png, gif | Max: 2MB
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem.

Podcasty

Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk, jehož je skupina MAPO Group partnerem

Zaujali jsme Vás?
Tak si vyberte svoji pozici a ozvěte se nám!

Rádi Vás poznáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
e-mailem: kariera@mapogroup.cz