skupiny lidí chatujících v coworkingovém prostoru

Hledáme Back Office Managera Marketingu!

Najděte svůj budoucí DREAM JOB

Ikona oddělení marketing
Marketing
Zaměstnavatel: MAPO marketing s.r.o.
Region: Olomouc
Zveřejněno:

Pro naši společnost MAPO marketing s.r.o., člena skupiny MAPO Group a.s., hledáme dynamickou a organizovanou osobu na pozici Back Office Manager Marketingu. Pokud máte zkušenosti z oblasti marketingu a chcete se podílet na rozvoji inovativních projektů, čtěte dál!

Co budete dělat:

  • Budete centrální osobou pro komunikaci s dodavateli outsourcovaných služeb.
  • Zadávat a kontrolovat plnění marketingových služeb našim outsourcingovým partnerům.
  • Podílet se na výběrových řízeních dodavatelů marketingových služeb pro skupinu MAPO Group.
  • Budete kontaktní osobou pro tvorbu nabídek sítě LFD obrazovek MAPO media pro obchodní tým a spravovat plnění uzavřených obchodních vztahů.

Co od Vás očekáváme:

  • Organizovanost a systematičnost: Hledáme někoho, kdo má zkušenosti z oblasti marketingu a má základní znalosti fungování trhu s prodejem mediálního prostoru.
  • Zkušenosti: Pozice je ideální pro osoby s předchozí zkušeností z marketingových agentur zprostředkovávajících nákup mediálního prostoru (media buyer), například z asistentské pozice.
  • Jazykové dovednosti: Znalost angličtiny je výhodou, ale není podmínkou.

Na co se můžete těšit:

  • Budete pracovat v moderním a příjemném prostředí v centru Olomouce.
  • Kolem sebe budete mít přátelské kolegy a kolegyně, kteří Vám vždy rádi pomohou.
  • Pracujeme v režimu pružné pracovní doby.
  • Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a čtvrtletní bonusy.
  • K dispozici budete mít služební vozidlo i pro soukromé účely + benefit volných soukromých kilometrů.
  • Na odpočinek budete mít 5 týdnů dovolené.
  • Poskytneme Vám příspěvek na stravování.
  • Poskytujeme příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době.
  • Nabízíme benefit ELA – Employer Life Assistant (tým špičkových specialistů, který se stará o zdraví našich zaměstnanců).
  • Slevy u O2, Škoda Auto a mnoha dalších partnerů.
  • Podporu dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.

Nástup ihned nebo dle dohody.

Připojte se k nám a pomozte nám budovat úspěšné projekty v oblasti marketingu! Pokud máte zájem, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na spolupráci!

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png, gif | Max: 2MB
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem.

Podcasty

Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk, jehož je skupina MAPO Group partnerem

Zaujali jsme Vás?
Tak si vyberte svoji pozici a ozvěte se nám!

Rádi Vás poznáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
e-mailem: kariera@mapogroup.cz