skupiny lidí chatujících v coworkingovém prostoru

Finanční manažer

Společnost MAPO finance aktuálně hledá posilu do svého týmu na pozici Finanční manažer. MAPO finance je servisní organizací skupiny MAPO Group, skupiny zaměřené na oblast zdravotnictví, investic a moderních technologií.

Ikona kalkulačky
Administrativa a THP
Region: Brno, Ostrava, Prostějov
Zveřejněno:

Jaká/ý byste měla/měl být?
Hledáme týmového hráče s komplexní znalostí účetní a daňové problematiky, se zkušeností z oblasti controllingu, finančního managementu nebo auditu, který se nebojí nové výzvy, a jehož předností je pečlivost a zodpovědný přístup.

Co Vás čeká?

  • Podílení se na ekonomickém řízení a rozhodování vybraných společností skupiny MAPO Group s přesahem na skupinové aktivity a cíle.
  • Různorodé portfolio svěřených společností z oblasti služeb, distribuce, realit a zdravotnictví. Zapojení do skupinových projektů v oblasti akvizic a fúzí.
  • Příležitost být aktivním členem v projektech digitalizace a automatizace procesů v oblasti účetnictví.
  • Spolupráce při sestavení účetních závěrek.
  • Komunikace s auditory a daňovými poradci.

Co od nové/ho kolegyně/kolegy požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Minimálně 5 let praxe z oblasti controllingu, ekonomického řízení společnosti nebo auditu.
  • Komplexní znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky.
  • Velkou výhodou je znalost metodiky úhrad zdravotní péče.
  • Pokročilá znalost prostředí MS Office (Excel, Outlook).
  • Organizační schopnosti, pečlivost a samostatnost.
  • Dobré prezentační a komunikační schopnosti.
  • Týmového ducha.
  • Flexibilitu a ochotu cestovat.

Proč byste měla/měl chtít pracovat s námi?

  • Čeká Vás zázemí silné a dynamicky se rozvíjející skupiny.
  • Kolem sebe budete mít přátelské kolegy a kolegyně, kteří Vám vždy rádi pomohou.
  • Nabízíme 5 týdnů dovolené.
  • Poskytneme Vám stravenkovou kartu Gastro Pass Card.
  • Nabízíme benefit ELA – Employer Life Assistant (tým špičkových specialistů Vám poskytne kompletní podporu v následujících oblastech: Psychologie, Finanční koučink, IT Asistence, Právo a mediace a Zdravý životní styl).
  • Poskytujeme příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Slevy u O2, Škoda Auto a mnoha dalších partnerů.
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.

Nástup možný dle dohody. Budeme se těšit!

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png, gif | Max: 5MB
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem.

Podcasty

Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk, jehož je skupina MAPO Group partnerem

Zaujali jsme Vás?
Tak si vyberte svoji pozici a ozvěte se nám!

Rádi Vás poznáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
e-mailem: kariera@mapogroup.cz