skupiny lidí chatujících v coworkingovém prostoru

Ortoped/ka pro Centrum profesora Čecha v Praze

Najděte svůj budoucí DREAM JOB

Ikona lékaře
Zdravotnictví
Region: Praha
Zveřejněno:

Centrum profesora Čecha, renomované ortopedické pracoviště, hledá zkušeného lékaře ortopeda pro rozšíření svého týmu. Specializujeme se na komplexní diagnostiku a léčbu ortopedických onemocnění a traumat, s důrazem na moderní operační postupy a inovativní přístupy v terapii pohybového aparátu.

Náplň práce:

  • Komplexní diagnostika a léčba ortopedických onemocnění: Včetně degenerativních onemocnění kloubů (artróza), ortopedických vad (skolióza, ploché nohy), sportovních úrazů, poruch chrupavek a zlomenin.
  • Operační zákroky: Vedení rekonstrukčních, náhradových (endoprotézy kyčlí, kolen) a artroskopických operací. Zkušenosti s miniinvazivními technikami výhodou.
  • Pooperační péče a rehabilitace: Nastavení pooperačního plánu léčby v úzké spolupráci s fyzioterapeuty a rehabilitačními specialisty.
  • Poradenství v oblasti prevence a léčby úrazů: Práce s pacienty z různých věkových skupin včetně sportovců a starší populace.
  • Interdisciplinární spolupráce: Úzká spolupráce s týmem dalších specialistů – fyzioterapeutů, radiologů a dalších odborníků v rámci integrované péče.
  • Vzdělávání a výzkum: Možnost účastnit se odborných seminářů, konferencí a výzkumných projektů zaměřených na moderní trendy v ortopedii.

Požadavky:

  • Odborná způsobilost v oboru ortopedie: Osvědčení o odborné způsobilosti dle zákona č. 95/2004 Sb. a platná licence ČLK pro výkon samostatné praxe.
  • Praxe v oboru: Minimálně 5 let klinické praxe, včetně zkušeností s prováděním operativních zákroků. Zkušenosti s endoprotetikou a artroskopickými výkony jsou velkou výhodou.
  • Znalost moderních diagnostických a léčebných postupů: Schopnost aplikovat nejnovější techniky a přístupy v léčbě ortopedických onemocnění.
  • Výborné technické a manuální dovednosti: Zkušenost s používáním moderních nástrojů a technologií v ortopedické chirurgii (např. robotická chirurgie, 3D navigace).
  • Schopnost multidisciplinární spolupráce: Výborná komunikace s ostatními odborníky a schopnost pracovat v rámci týmového přístupu k pacientovi.
  • Výborné komunikační schopnosti a empatický přístup k pacientům: Schopnost vést pacienty komplexním léčebným procesem s důrazem na jejich individuální potřeby a očekávání.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni pro účast na mezinárodních konferencích a odborných školeních.

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou s možností plného nebo zkráceného úvazku.
  • Konkurenční platové ohodnocení, reflektující zkušenosti a odborné dovednosti, s příležitostí k dalšímu růstu.
  • Práci ve špičkově vybaveném pracovišti s nejnovějšími technologiemi a možností využití robotické chirurgie.
  • Podporu dalšího odborného růstu: Možnost účasti na mezinárodních odborných konferencích, školeních a workshopech.
  • 5 týdnů dovolené + sickdays.
  • Příspěvek na stravování a volnočasové aktivity.
  • Přátelské pracovní prostředí a podpora týmu zkušených odborníků.

Místo výkonu práce: Centrum profesora Čecha, Praha 9.

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png, gif | Max: 2MB
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem.

Podcasty

Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk, jehož je skupina MAPO Group partnerem

Zaujali jsme Vás?
Tak si vyberte svoji pozici a ozvěte se nám!

Rádi Vás poznáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
e-mailem: kariera@mapogroup.cz