skupiny lidí chatujících v coworkingovém prostoru

Lékař/ka dětské kardiologie – Praha

Najděte svůj budoucí DREAM JOB

Ikona lékaře
Zdravotnictví
Region: Praha
Zveřejněno:

Prestižní klinické centrum v Praze hledá zkušeného lékaře v oboru dětské kardiologie. Nabízíme jedinečnou příležitost pracovat s moderními diagnostickými a léčebnými metodami, v prostředí špičkově vybaveného zdravotnického zařízení zaměřeného na komplexní péči o kardiologické pacienty dětského věku.

Náplň práce:

  • Komplexní diagnostika a léčba vrozených a získaných srdečních vad: Včetně echokardiografie, EKG, holterovského monitorování a dalších neinvazivních metod.
  • Řízení léčby srdečního selhání a arytmií: Plánování konzervativní léčby i příprava pacientů na chirurgické zákroky ve spolupráci s dětskými kardiochirurgy.
  • Monitorování pacientů po zákrocích a zajišťování dlouhodobého sledování pacientů s chronickými onemocněními.
  • Edukace rodičů a pacientů: Informování rodin o zdravotním stavu dítěte, léčebných možnostech a preventivních opatřeních.
  • Účast na odborných konferencích a vzdělávacích aktivitách: Rozšiřování svých znalostí o nejnovější trendy a postupy v dětské kardiologii.

Požadavky:

  • Odborná způsobilost v oboru dětské kardiologie: Platné osvědčení dle zákona č. 95/2004 Sb. a licence ČLK pro výkon lékařského povolání.
  • Minimálně 3 roky klinické praxe v oboru dětské kardiologie.
  • Zkušenosti s neinvazivními kardiologickými vyšetřeními: Echokardiografie, EKG, a další monitorovací metody.
  • Znalosti léčby vrozených a získaných srdečních onemocnění: Zkušenosti s konzervativní i intervenční léčbou.
  • Výborné komunikační a empatické dovednosti: Schopnost citlivě komunikovat s dětskými pacienty a jejich rodiči.
  • Schopnost pracovat v multidisciplinárním týmu: Efektivní spolupráce s dalšími lékaři, sestrami a zdravotnickým personálem.
  • Znalost anglického jazyka na odborné úrovni výhodou (pro účast na mezinárodních školeních a konferencích).

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou: S možností plného nebo částečného úvazku.
  • Konkurenční platové ohodnocení, reflektující vaše zkušenosti a kvalifikaci.
  • Práce v moderně vybavené klinice: S přístupem k nejnovějším diagnostickým a léčebným technologiím.
  • Podpora dalšího vzdělávání a odborného růstu: Účast na domácích i mezinárodních školeních, kongresech a odborných seminářích.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování a další zaměstnanecké výhody.
  • Přátelské a profesionální pracovní prostředí, s podporou zkušeného týmu odborníků.

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte prosím uvedený formulář níže.

Přijímané formáty: pdf, doc, docx, jp(e)g, png, gif | Max: 2MB
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem.

Podcasty

Poslechněte si podcast Nemocnice Šumperk, jehož je skupina MAPO Group partnerem

Zaujali jsme Vás?
Tak si vyberte svoji pozici a ozvěte se nám!

Rádi Vás poznáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
e-mailem: kariera@mapogroup.cz